• Během své dvanáctileté práce v oblasti paliativní péče jsem získal z pohledu různých profesí (jako ošetřovatel, zdravotní bratr a psycholog) bohaté zkušenosti při práci s jednotlivci i rodinami, které se ocitly v tíživé životní situaci (jakým je vážné onemocnění člena rodiny, umírání a zármutek).

  • Dva roky jsem pracoval jako dětský psycholog v pedagogicko-psychologické poradně v Náchodě.

  • V současnosti pracuji jako psycholog na psychiatrickém oddělení v Novém Městě nad Metují, kde se věnuji zejména psychoterapii a psychodiagnostice. Pacienty provázím relaxací, věnuji se také metakognitivnímu tréninku u pacientů s psychózou.

  • Vedle toho spolupracuji s ambulancí klinické psychologie v Rychnově nad Kněžnou, kde se věnuji psychoterapii a psychodiagnostice.

  • V rámci týmové práce v Domácím Hospici Anežky České v Červeném Kostelci podporuji rodiny pečující o terminálně nemocné pacienty. Věnuji se také lektorské činnosti v oblasti paliativní péče.

 

Absolvoval jsem sebezkušenostní výcviky a kurzy zaměřené na individuální i skupinovou psychoterapii, výchovné poradenství a práci s rodičovskými skupinami. Nyní jsem frekventantem posledního ročníku psychoterapeutického výcviku v Gestalt terapii, pracuji pod pravidelnou individuální a skupinovou supervizí psychoterapeuta Mgr. Jiřího Šmejkala.

Ve své práci vycházím z etického kodexu ČMPS.


Kontakt

Psychologická ambulance
Jiráskova 506, Rychnov nad Kněžnou 51601
494502383, 731619821
68752024
DIČ CZ-68752024